WRITER

Poszukujemy nowego członka załogi do Artractive. Szukamy zdolnych i utalentowanych na stanowisko Writer, do pracy nad niezapowiedzianym projektem. Projekt ma wsparcie globalnego wydawcy, dzięki czemu wiemy, że nasz tytuł nie zostanie zakopany pod lawiną innych, a będzie dumnie spoglądał ze stron sklepowych platform i trafi do rąk graczy dookoła globu.

Przykładowe obowiązki:

  • współpraca z Lead Designerem oraz Game Directorem w opracowaniu elementów story do całej gry,
  • designowanie i pisanie eventów w grze,
  • współpraca z game designerami w celu poprawy feelingu rozgrywki,
  • tworzenie dialogów z NPC.

Czego oczekujemy:

  • bardzo dobrych umiejętności pisarskich w języku polskim i angielskim,
  • przynajmniej jeden ukończony projekt w roli Writera / Narrative Designera,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności dotrzymywania deadline’ów,
  • samodzielności, chęci do ciągłej nauki i rozwoju,
  • umiejętności pracy w zespole, otwartości na nowe pomysły.

Mile widziane:

  • zainteresowanie historią starożytną,
  • znajomość silnika Unreal Engine 5.

Zapewniamy:

  • możliwość współtworzenia ambitnych projektów od pierwszych dni ich powstawania,
  • pracę zdalną,
  • możliwość przejścia na stałą współpracę w przyszłości,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres jobs@artractivegames.com (z tytułem: Writer, Imię / Nazwisko) oraz zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Artractive S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Odśwież strone i spróbuj ponownie.

Nie udało się wysłać wiadomości.

Niepoprawny format załącznika.

CV*

NASZE OFERTY PRACY