GAME DESIGNER

Poszukujemy nowego członka załogi do Artractive. Szukamy zdolnych i utalentowanych na stanowisko Game Designer, do pracy nad niezapowiedzianym projektem oraz sięgania wspólnie po kolejne achievementy. Projekt ma wsparcie globalnego wydawcy, dzięki czemu wiemy, że nasz tytuł nie zostanie zakopany pod lawiną innych, a będzie dumnie spoglądał ze stron sklepowych platform i trafi do rąk graczy dookoła globu.

Przykładowe obowiązki:

  • współpraca z Lead Designerem oraz Game Directorem w opracowaniu game designu do całej gry,
  • pisanie rozbudowanych design doców dla mechanik w naszych grach,
  • współpraca z innymi działami w celu zapewnienia odpowiedniego przełożenia stworzonych dokumentów na zawartość gry,
  • zbieranie feedbacku dotyczącego zawartości gry od innych członków zespołu, jak również wydawcy,
  • prezentowanie zespołowi oraz wydawcy zaprojektowanych elementów rozgrywki,
  • uczestnictwo w wydarzeniach branżowych i prezentowanie na nich naszych gier zainteresowanym osobom.

Czego oczekujemy:

  • znajomości silnika Unreal Engine 5,
  • przynajmniej dwa ukończone projekty w roli Game Designera lub jeden AA+.
  • umiejętności prototypowania mechanik przy użyciu blueprintów UE,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności dotrzymywania deadline’ów,
  • samodzielności, chęci do ciągłej nauki i rozwoju,
  • umiejętności tworzenia czytelnej i przejrzystej dokumentacji w języku angielskim,
  • umiejętności pracy w zespole, otwartości na nowe pomysły.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (Git / Perforce),
  • przynajmniej podstawowa znajomość C++.

Zapewniamy:

  • możliwość współtworzenia ambitnych projektów od pierwszych dni ich powstawania,
  • pracę zdalną,
  • elastyczny czas pracy (core hours 10-15),
  • dostęp do ubezpieczenia zdrowotnego w Allianz,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres jobs@artractivegames.com (z tytułem: Game Designer, Imię / Nazwisko) oraz zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Artractive S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Odśwież strone i spróbuj ponownie.

Nie udało się wysłać wiadomości.

Niepoprawny format załącznika.

CV*

NASZE OFERTY PRACY