QA TESTER

Poszukujemy nowego członka załogi do Artractive. Szukamy zdolnych i utalentowanych osób na stanowisko QA Tester, do pracy nad niezapowiedzianym projektem oraz sięgania wspólnie po kolejne achievementy. Projekt ma wsparcie globalnego wydawcy, dzięki czemu wiemy, że nasz tytuł nie zostanie zakopany pod lawiną innych, a będzie dumnie spoglądał ze stron sklepowych platform i trafi do rąk graczy dookoła globu.

Przykładowe obowiązki:

  • wyszukiwanie, opisywanie i raportowanie w języku angielskim błędów znalezionych w rozgrywce.
  • dzielenie się odczuciami odnośnie znajdujących się w grze mechanik,
  • współpraca z działem QA po stronie wydawcy,
  • współpraca z programistami i artystami w celu naprawienia błędów zgodnie z planem produkcji.

Czego oczekujemy:

  • minimum roku doświadczenia w testowaniu gier komputerowych,
  • komunikatywności i umiejętności porozumiewania się z developerami bez sięgania po broń,
  • doświadczenia w pracy z oprogramowaniem do raportowania błędów,
  • umiejętności tworzenia spójnych i zrozumiałych raportów zawierających kroki wymagane do reprodukcji bugów,
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • przynajmniej podstawowej znajomości silnika Unreal Engine,
  • podstawowej wiedzy w zakresie blueprintów,
  • doświadczenia w pracy z systemami kontroli wersji (Git / Perforce),
  • chęci do ciągłej nauki i rozwoju.

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu własnych testów automatycznych,
  • znajomość komend konsolowych silnika Unreal Engine,
  • umiejętność profilowania w silniku Unreal Engine i samodzielnego identyfikowania problemów wydajnościowych.

Zapewniamy:

  • możliwość współtworzenia ambitnych projektów od pierwszych dni ich powstawania,
  • pracę zdalną,
  • elastyczny czas pracy (core hours 10-15),
  • dostęp do ubezpieczenia zdrowotnego w Allianz,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres jobs@artractivegames.com (z tytułem: Junior 3D Enviro Artist, Imię / Nazwisko) oraz zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Artractive S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Odśwież strone i spróbuj ponownie.

Nie udało się wysłać wiadomości.

Niepoprawny format załącznika.

CV*

NASZE OFERTY PRACY