UNREAL ENGINE 5 PROGRAMMER

Poszukujemy nowego członka załogi do Artractive. Szukamy zdolnych i utalentowanych osób na stanowisko Unreal Engine 5 Programmer, do pracy nad niezapowiedzianym projektem oraz sięgania wspólnie po kolejne achievementy. Projekt ma wsparcie globalnego wydawcy, dzięki czemu wiemy, że nasz tytuł nie zostanie zakopany pod lawiną innych, a będzie dumnie spoglądał ze stron sklepowych platform i trafi do rąk graczy dookoła globu.

Przykładowe obowiązki:

  • tworzenie wysokiej jakości kodu,
  • współpraca z działem designu w zakresie implementacji mechanik,
  • współpraca z działem QA przy weryfikacji i naprawie zgłoszonych błędów,
  • współpraca z grafikami 3D i level artystami w zakresie wydajności gry,
  • pomoc przy implementacji assetów stworzonych przez inne działy
  • współuczestnictwo przy tworzeniu prototypów nowych gier,
  • naprawa i optymalizacja kodu pod kątem PC,
  • weryfikacja kodu innych programistów w ramach code review

Czego oczekujemy:

  • przynajmniej 1,5 roku doświadczenia w programowaniu w środowisku silnika Unreal Engine (lub 1 ukończony projekt),
  • bardzo dobrej znajomości języka C++,
  • umiejętności pracy z systemem Blueprint,
  • doświadczenia w pracy z oprogramowaniem do kontroli wersji GIT,
  • umiejętności szybkiego i zwinnego prototypowania mechanik,
  • świadomości wagi pracy zespołowej,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • sumienności w dotrzymywaniu deadline’ów.

Mile widziane:

  • podejście do produkcji gier dające Ci realny wpływ na finalny efekt,
  • pracę zdalną,
  • elastyczny czas pracy (core hours 10-15),
  • dostęp do ubezpieczenia zdrowotnego w Allianz,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

Zapewniamy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres jobs@artractivegames.com (z tytułem: UE5 Programmer, Imię / Nazwisko) oraz zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Artractive S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Odśwież strone i spróbuj ponownie.

Nie udało się wysłać wiadomości.

Niepoprawny format załącznika.

CV*

NASZE OFERTY PRACY