3D LEVEL ARTIST

Poszukujemy nowego członka załogi do Artractive. Szukamy zdolnych i utalentowanych osób na stanowisko 3D Level Artist, do pracy nad niezapowiedzianym projektem oraz sięgania wspólnie po kolejne achievementy. Projekt ma wsparcie globalnego wydawcy, dzięki czemu wiemy, że nasz tytuł nie zostanie zakopany pod lawiną innych, a dumnie spoglądał ze stron sklepowych platform i trafi do rąk graczy dookoła globu.

Przykładowe obowiązki:

  • projektowanie fragmentów świata gry, od idei po skończony level
  • optymalizacja mapy w grze,
  • współpraca z pozostałymi artystami odnośnie strony wizualnej gry,
  • współpraca z działem QA po stronie wydawcy,
  • współpraca z działem game designu w celu utrzymania spójności świata w grze.

Czego oczekujemy:

  • minimum roku doświadczenia w produkcji gier komputerowych,
  • bardzo dobrej znajomości silnika Unreal Engine 4/5,
  • umiejętności pracy z optymalizacją silnika Unreal Engine 5,
  • umiejętność prowadzenia rozgrywki oraz uwagi gracza elementami otoczenia,
  • podstawowa wiedza w zakresie blueprintów,
  • świadomości wagi pracy zespołowej,
  • sumienności w dotrzymywaniu deadline’ów,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (Git / Perforce),
  • chęci do ciągłej nauki i rozwoju.

Mile widziane:

  • ogólna wiedza w zakresie grafiki 3D,
  • doświadczenie przy produkcji gier open world,
  • znajomość Errant Biomes,
  • znajomość MegaScans,
  • znajomość Google Workspace oraz Jira / ClickUp,
  • umiejętności pracy z oświetleniem w silniku Unreal Engine 5.

Zapewniamy:

  • możliwość współtworzenia ambitnych projektów od pierwszych dni ich powstawania,
  • pracę zdalną,
  • elastyczny czas pracy (core hours 10-15),
  • dostęp do ubezpieczenia zdrowotnego w Allianz,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres jobs@artractivegames.com (z tytułem: 3D Level Artist, Imię / Nazwisko) oraz zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Artractive S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Odśwież strone i spróbuj ponownie.

Nie udało się wysłać wiadomości.

Niepoprawny format załącznika.

CV*

NASZE OFERTY PRACY